Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 10:00 – 15:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Henge07 urzeka kontrastami

Esencja kolekcji 2020

Nowa kolekcja Henge07 to nieustająca podróż do rzadkich i nieznanych terytoriów sztuki i designu. Wszyscy posiadacze produktów marki biorą udział we wspólnej przygodzie w materii, kontrastach i awangardowej wizji projektantów. Dzięki wysokiej klasie techniki rzemieślniczej z łatwością poddajemy się urokowi marki i przywiązujemy się do niej na długie lata.

 

Prezentujemy Państwu esencję najnowszej kolekcji 2020, której część będzie można zobaczyć na ekspozycji w naszym showroomie.

Henge07 tworzy swojego rodzaju kult. Projekty marki tworzone są z wyjątkowych, rzadkich i dostępnych w małych ilościach materiałów, następnie zmieniają się w autorskie wykończenia Henge. Oprócz swojego doskonałego wyglądu dostają swoje indywidualne nazwy, co samo w sobie wyraża wrażliwość i poetyckie podejście projektantów do produktów.

Dyrektor artystyczny Massimo Castagna stworzył kolekcję o nieograniczonej ekspresyjnie sile. Tworzenie nowej kolekcji wzbogacił projektant Ugo Cacciatori.

Oksydowane metale oraz kamienie przypominające kształtami i wzorem fale z innej planety określają charakter marki. Wykończenia dostosowywane są do produktu przez ręczną, rzemieślniczą pracę mistrzów Henge07, przez co każdy model dopracowany jest w każdym szczególe.

Wszystkie kolekcje marki urzekają swoimi kontrastami. Pomimo wyraźnych i mocnych kształtów produkty Henge07 tworzą przytulną atmosferę ciepła domowego, na czym nam najbardziej zależy.