Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Henge07 urzeka kontrastami

Esencja kolekcji 2020

Nowa kolekcja Henge07 to nieustająca podróż do rzadkich i nieznanych terytoriów sztuki i designu. Wszyscy posiadacze produktów marki biorą udział we wspólnej przygodzie o materii i kontrastach. Dzięki wysokiej klasie techniki rzemieślniczej z łatwością poddajemy się urokowi marki i przywiązujemy się do niej na długie lata.

 

Prezentujemy Państwu esencję najnowszej kolekcji 2020, której część będzie można zobaczyć na ekspozycji w naszym showroomie.

Kultowe projekty marki powstają z wyjątkowych, rzadkich materiałów. Oprócz swojego doskonałego wyglądu, dostają swoje indywidualne nazwy, co samo w sobie wyraża wrażliwość i poetyckie podejście projektantów tworzonych przez nich produktów.

Dyrektor artystyczny Massimo Castagna stworzył kolekcję o wielkiej ekspresji. W procesie projektowym wziął udział wyjątkowy twórca, Ugo Cacciatori.

Istotę marki oddają oksydowane metale oraz kamienie, których kształty można określić niemal kosmicznymi. Wykończenie to ręczną, rzemieślnicza praca mistrzów Henge07.  Dzięki temu każdy model dopracowany jest w najmniejszym szczególe.

Każda kolekcja marki to gra kontrastów. Mimo wyrazistych i mocnych kształtów, produkty Henge07 tworzą atmosferę ciepła i przytulności, co sprawia że urzekają jeszcze bardziej.