Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!
MASZ PASJĘ

Interesujesz się światowej klasy wzornictwem, sztuką i architekturą?

– Chętnie powitamy Cię w naszym zespole.

JESTEŚ KREATYWNY

Masz nieszablonowy sposób myślenia, jesteś kreatywny i otwarty na nowości?

– Podziel się z nami swoją wizją na piękną przestrzeń.

MASZ DOŚWIADCZENIE BRANŻOWE

Cenimy wiedzę i doświadczenie.

– Wymień z nami swoje poglądy stając się częścią zespołu projektowego.

OFERUJEMY

PROJEKTY

Szerokie portfolio marek premium predestynuje nas do realizacji projektów nie tylko o różnorodnym charakterze, ale także o dużym rozmachu i w światowym stylu. Stwarzamy możliwość współpracy przy ambitnych realizacjach wnętrz prywatnych, z dużym naciskiem na jakość, detale i wyrafinowane wzornictwo.

SZKOLENIA

Naszym pracownikom stwarzamy możliwość pogłębiania wiedzy u źródła – w pracowniach i centralach firm, których produkty znajdują się w portfolio marek Idea MM. Jest to zarazem możliwość poznania tradycji rzemieślniczej i kultury, głównie Włoch, oraz sposobność personalnego zetknięcia się z wybitnymi postaciami świata designu i wymiany doświadczeń.

ZESPÓŁ

Zespół Idea MM House of Premium Design to grono pasjonatów architektury, designu i sztuki. Zamiłowanie do piękna i wyrafinowany zmysł estetyczny stanowią główny kapitał firmy, służący realizacji usług projektowych i doradczych w zakresie wystroju wnętrz na najwyższym poziomie.

DOŁĄCZ DO NAS

Masz pasję, wiedzę, doświadczenie i chcesz je nadal rozwijać w luksusowym otoczeniu światowej klasy designu – dołącz do nas! Wyślij CV na adres: ideamm@ideamm.pl ze wskazaniem interesującego Cię stanowiska.

Asystent sprzedaży

Sales Team

Asystent Sprzedaży

Poszukujemy zorganizowanej i energicznej osoby z zainteresowaniem do pracy w sprzedaży oraz pasją do włoskiego designu. Rola asystenta sprzedaży opiera się na wsparciu procesu sprzedaży na każdym etapie. Jest to praca w inspirującym środowisku najlepszych marek meblarskich na świecie, pełna możliwości rozwoju w karierze

sprzedaży – od asystowania innym po samodzielne prowadzenie projektów klientowskich. Doświadczenie doceniamy, ale nie wymagamy – nasz zespół szkolimy w Polsce jak również za granicą, zapewniamy cały materiał i narzędzia konieczne do rozwinięcia skrzydeł w naszej branży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Asysta w procesie sprzedaży: przygotowywanie wycen, ofert, proform
  • Wsparcie przy nadzorze procesów logistycznych
  • Opieka nad próbkami, katalogami i innymi materiałami sprzedażowymi
  • Składanie zamówień w fabrykach
  • Proaktywna komunikacja z przedstawicielami fabryk
  • Ogólna pomoc w utrzymaniu wysokiego standardu działań showroomu

NASZE WYMAGANIA

  • Wysokie poczucie estetyki i standardu jakości
  • Zainteresowanie architekturą wnętrz
  • Chęć nauki w wymagającym zespole
  • Zorganizowanie, samodzielność, skrupulatność
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysoka motywacja osobista

MILE WIDZIANE

  • Wykształcenie na kierunku artystycznym/kreatywnym
  • Doświadczenie w sprzedaży retail
  • Znajomość w obsłudze: AutoCAD, MS Office, Sketchup
  • Znajomość języka włoskiego

OFERUJEMY

  • Pełnowymiarową pracę w firmie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem
  • Wyjazdy zagraniczne do naszych Partnerów
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Miejsce pracy w pięknym showroomie w sercu Warszawy
  • Rozwój w niewielkim zespole indywidualistów
  • Doświadczenie na czele unikatowej branży premium
  • Widełki płacowe 4000-5000 na rękę zależnie od formy zatrudnienia
  • Dodatkową prowizję za osiągnięte wyniki

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W tytule proszę wpisać hasło: REKRUTACJA SPRZEDAWCA

Zapraszamy do kontaktu pod adresem z.ebert@ideamm.pl