Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 10:00 – 15:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!
MASZ PASJĘ

Interesujesz się światowej klasy wzornictwem, sztuką i architekturą?

– Chętnie powitamy Cię w naszym zespole.

JESTEŚ KREATYWNY

Masz nieszablonowy sposób myślenia, jesteś kreatywny i otwarty na nowości?

– Podziel się z nami swoją wizją na piękną przestrzeń.

MASZ DOŚWIADCZENIE BRANŻOWE

Cenimy wiedzę i doświadczenie.

– Wymień z nami swoje poglądy stając się częścią zespołu projektowego.

OFERUJEMY

PROJEKTY

Szerokie portfolio marek premium predestynuje nas do realizacji projektów nie tylko o różnorodnym charakterze, ale także o dużym rozmachu i w światowym stylu. Stwarzamy możliwość współpracy przy ambitnych realizacjach wnętrz prywatnych, z dużym naciskiem na jakość, detale i wyrafinowane wzornictwo.

SZKOLENIA

Naszym pracownikom stwarzamy możliwość pogłębiania wiedzy u źródła – w pracowniach i centralach firm, których produkty znajdują się w portfolio marek Idea MM House of Premium Design. Jest to zarazem możliwość poznania tradycji rzemieślniczej i kultury, głównie Włoch, oraz sposobność personalnego zetknięcia się z wybitnymi postaciami świata designu i wymiany doświadczeń.

ZESPÓŁ

Zespół Idea MM House of Premium Design to grono pasjonatów architektury, designu i sztuki. Zamiłowanie do piękna i wyrafinowany zmysł estetyczny stanowią główny kapitał firmy, służący realizacji usług projektowych i doradczych w zakresie wystroju wnętrz na najwyższym poziomie.

DOŁĄCZ DO NAS

Masz pasję, wiedzę, doświadczenie i chcesz je nadal rozwijać w luksusowym otoczeniu światowej klasy designu – dołącz do nas! Wyślij CV na adres: ideamm@ideamm.pl ze wskazaniem interesującego Cię stanowiska.

Asystent sprzedaży

Sales Team

Asystent sprzedaży kreuje pierwsze wrażenie klienta w kontakcie z showroomem, dlatego niezbędne są wysokie umiejętności interpersonalne i otwartość na drugiego człowieka. Jest też bazą wiedzy o produktach oferowanych przez firmę i pierwszym doradcą klienta w zakresie wzorów, kolorów i materiałów. To pierwszy krok kariery wewnątrz firmy, która może ewoluować w preferowanym kierunku wraz z nabywaniem nowych umiejętności.