Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

O Nas

Idea MM Team
OD POCZĄTKU

Swobodny i niekonwencjonalny sposób postrzegania pięknych przedmiotów wpłynął na dzisiejszy obraz Idea MM. Meble, dodatki, sztuka i przedmioty dekoracyjne, starannie wyselekcjonowane z oferty marek premium światowego wzornictwa, tworzą wyrafinowaną propozycję założoną z talentu, kunsztu, niepowtarzalnych wzorów i wielowiekowej tradycji rzemieślniczej. Już ponad 25 lat Idea MM rozwija koncepcję holistycznego podejścia do „sztuki życia”, na którą składają się nie tylko funkcjonalne elementy wyposażenia wnętrz, ale także te, które oswajają przestrzeń czyniąc ją domem. Ładunek emocjonalny jaki niesie sztuka, wartość jaką jest tradycja, czy zapożyczone z południa Europy kody kulturowe kreują nową jakość życia, którą dzieli się Idea MM.

KNOW-HOW

„Wyobraźnia i fantazja mogą rozkwitnąć tylko dzięki znajomości rzeczywistości”. – Aldo Rossi.

 

Te dwie unikalne umiejętności stanowią podstawę do subtelnego studium proporcji wnętrz, jakie pomagają tworzyć swoim klientom projektanci i doradcy Idea MM. Graficzna gra geometrycznych brył elegancko podkreśla architektoniczny zamysł pełen sensualnej finezji. Równowaga między zawartością a pustką stała się niezbędnym elementem, jakim żonglują architekci, by zaoferować swoim klientom głębokie doznanie ultra luksusu.

Profesjonalne wykształcenie, rozległa wiedza w dziedzinie wzornictwa, architektury i sztuki pozwalają oferować usługi daleko wybiegające poza standardowo rozumiany interior design.

KWESTIA STYLU

Projektanci Idea MM ustanawiając niepowtarzalny kod stylistyczny i natychmiast rozpoznawalną tożsamość wizualną, harmonijnie i z uwzględnieniem proporcji oraz funkcji, tworzą jedyne w swoim rodzaju scenografie przestrzeni domowych. Estetyczne zapożyczenia sięgają do światowej kolebki designu, sztuki i architektury – Włoch. Nowoczesna klasyka, ponadczasowa i wiecznie młoda, z domieszką wyrafinowanych dodatków dekoracyjnych, definiuje ofertę architektów Idea MM.

INSPIRUJĄCY ŚWIAT

„Inspiration exists, but it has to find you working” – Pablo Picasso

Inspiruje nas cały świat, w którym niemal pod każdą szerokością geograficzną kryją się fascynujące motywy warte przeniesienia na grunt interior designu. Sięgamy po różnorakie formy i materiały z odległych zakątków globu, by zaoferować kosmopolityczny charakter projektowanych przestrzeni. Śledzimy zarówno klasyków designu, na nowo odkrywając ich talent i kunszt w nowych kontekstach wnętrzarskich, jak również wschodzące gwiazdy, wyznaczające nowe granice dla architektonicznych możliwości.

Tradycja łączy się z innowacjami stając się wyrafinowaną mieszanką, którą chętnie wplatamy do naszych projektów lub inspirujemy nią pomysły klientów.

Nasz zespół to grupa indywidualistów, których łączy wspólna pasja: DESIGN.

Mariusz Michalski

CEO

Lucyna Pacuła

Interior Design Advisor

Zuzanna Bartosz

Art Director

Patryk Kaczmarski

Interior Design Advisor