Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

THIS IS THE PLACE

Krucza 24/26, Warszawa

„Najbardziej wytrzymałą materią nie jest drewno,
nie jest kamień, nie jest stal, nie jest szkło.
Najbardziej odporną w projektowaniu materią jest sztuka.”
-GIO PONTI
IdeaMM kreuje koncept „sztuki życia”, w którym najbliższe otoczenie, złożone z mebli i dekoracji ma służyć budowaniu emocjonalnego dobrostanu i poczuciu satysfakcji wizualnej w zderzeniu z wyrafinowaniem detali wypełniających przestrzeń. Wielowymiarowe podejście do zagadnienia piękna przejawia się pełnym wachlarzem form, materiałów, struktur i szlachetnych kolorów, w jakie projektanci firmy ubierają wnętrza swoich klientów, jak również stworzony na światowym poziomie showroom w samym centrum Warszawy.
To jedno z najbardziej inspirujących miejsc na mapie stolicy i kraju. Tuż po przekroczeniu progu można zasmakować nonszalanckiego splendoru włoskich marek meblowych, których niewymuszony i ponadczasowy urok zachwyca geniuszem wzorniczym wielkich mistrzów światowego designu.
Portfolio luksusowych marek włoskich: Minotti, Baxter, Henge, DeCastelli, Bulthaup, czy Molteni&C, by wymienić ledwie kilka, zaprezentowane na 500 metrach kwadratowych powierzchni tworzy niepowtarzalny klimat luksusu, podkreślony precyzją kompozycji widoczną w zniuansowanych detalach. Wystudiowane mini przestrzenie komunikują indywidualizm kodów DNA poszczególnych marek, kreując wnętrze na wzór mediolańskich showroomów, w których unosi się atmosfera miasta designu.
Spotkajmy się w Idea MM. Przestrzeni, stworzonej specjalnie dla Państwa.