Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Anthology Collection by Minotti

Wierność tradycji połączona z innowacją

Projekt nowej kolekcji Minotti w 2017 roku wykracza poza paradygmat projektowania. Athology Collection jest wynikiem eksctytującej współpracy  projektanta Christophe Delcourt z wieloletnim dyrektorem artystycznym Minotti. Po raz prierwszy od dwudziestu lat projektantem kolekcji nie był wyłącznie Rodolfo Dorodni, którego projekty wpłynęły na zbudowanie tożsamości marki Minotti na całym świecie.

Wnętrza, które są synonimem ponadczasowej elegancji, kuszą niespodzianką i budują atmosferę. Zbiór nowych projektów mebli, na który składa się pięć nowych sof, mnogość foteli, stolików i rozwiązań outdoor jest przekształceniem intuicyjnego pomysłu w produkt, który przynosi swoistą witalność i inspiruje do różnych stylów życia.

Wyrafinowany język estetyczny, przejawiający się takze w wyborze ekskluzywnych materiałów i zaskakujących kombinacji – drewna, kamienia, szkła, tkanin i skóry – z niesamowitymi fakturami i kolorami. W kolekcji Anthology pojawiają się wibrujące odncienie szafranów i butelkowych zieleni, podkreślone platynowym złotem, które rozpalają uczucie ciepła. Paleta barw przypomina tę helenderskiego malarza Van Gogha. Przywodzi na myśl impresyjne zielonkawe pejzaże i przypalone słońcem słoneczniki.

Szeroki i eklektyczny styl, pojawia się także w nowych systemach sof Lawrence i Pollock oraz kolekcji Jacques. Każdy projekt ma osobliwą, niepowtarzalną tożsamość. Koncepcja o skomplikowanych, nowatorkskich kształtach, wpływach inspirowanych modą, zdolną do prowokującej konwersacji.

Efektem synergii francuskiej i włoskiej myśli projektowej stał się zachwycający układ wpływów i stylów, idealnie zrównoważonych między klasyką a współczesnością.

Wyróżnione produkty

COLETTE SCONT

Minotti

LOU-TABLE SCONT

Minotti

JACQUES BACK

Minotti

CAULFIELD SCONT

Minotti

JACQUES BACK

Minotti

VAN-DYCK OUTDOOR SCONT

Minotti