Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

New Minotti 2018 Collection

Przełomowa kolekcja uświęcająca 70 lecie marki

Każdego roku Minotti debiutuje nową kolekcją, która obejmuje systemy sof, foteli, stołów, krzeseł i elementów uzupełniających. Każda nowa kolekcja inspirowana jest nastrojem, mebli prezentowanych w wyrafinowanym kontekście architektonicznym. Polega to na tworzeniu niepowtarzalnych scenerii, poszukiwaniu oryginalnych kombinacji kolorów, materiałów oraz stylizacji. Każdy szczegół przyczynia się do stworzenia wrażenia marki, które pozostawia niezatarte wrażenie w umyśle.

W roku 70-lecia Minotti zaskakuje wielowymiarową kolekcją, powstałą z projektu opartego na różnych kulturach. Kolekcja w całości koordynowana przez Rodolfo Dordoniego, jako znak ciągłości, dziś przyjmuje stylistykę czterech międzynarodowych projektantów: Nendo, Marcio Kogana, Christophe’a Delcourta i samego Rodolfo Dordoniego. Wieloletni dyrektor artystyczny  Rodolfo Dordoni, który w tym roku świętuje 20 lat na czele marki, połączył swoje umiłowanie do racjonalnych form z Christophe Delcourt ( który zadebiutował z Minotti współpracą z kolekcją Anthology z 2017 roku), z nowatorskimi japońskim studio Nendo oraz brazylijską ikoną designu Marcio Kogan.

W kwietniu 2018 na słynnym na całym świecie mediolańskim Salone del Mobile, Minotti zaprezentował kolekcję 2018. Nowa kolekcja, zainaugurowana w 70. rocznicę istnienia firmy, bada dziedzictwo marki, przynosząc nową kreatywność poprzez modułowość i wszechstronność.

Z okazji edycji Salone del Mobile w 2018 roku, w wyjątkowym roku pełnym inicjatyw, Minotti potwierdza wyjątkowość swoich kolekcji i ewolucję strategii projektowania.

Przełomowa kolekcja uświęcająca 70 lecie marki.

Wyróżnione nowości

ALEXANDER

Minotti

PRINCE CORD

Minotti

TAPE

Minotti

CURTIS

Minotti

GRANVILLE

Minotti

QUADRADO

Minotti

ALBERT

Minotti

LANCE

Minotti