Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Henge07

Villa della Spiga w sercu Mediolanu

Przestrzeń, zlokalizowana w samym sercu Mediolańskiej Dzielnicy Mody, wspaniale reprezentuje eksperymentalny duch marki Henge: idealne połączenie showroomu i kreatywnego butiku, w którym klienci stają się protagonistami procesu projektowania. Kolekcja mebli tej marki jest w rzeczywistości punktem wyjścia, od którego zaczyna się kompletna personalizacja przestrzeni rezydencjalnych. Różnorodność elementów pozwala klientom kształtować atmosferę marki, dostosowując ją do własnego projektu.

Pod kierunkiem artystycznym Massimo Castagna marka przekazuje, swoją współczesną wizję rzemiosła, prowadzącą do jakościowego manifestu luksusu, która cofa się od nieskazitelności seryjnych produkcji przemysłowych. Przeciwnie, jest zorientowana na wyjątkowość materiałów i kształtów.

Henge jest synonimem autentycznej doskonałości opowiadanej dłońmi artystów. Ich eksperymenty przywracają na światło niespotykane dotąd ścieżki estetyczne, ustanawiając związek z najbardziej innowacyjnymi i wyrafinowanymi technikami rzemiosła.