Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Baxter – rzemiosło jako nośnik utraconego piękna

Marka reinterpretuje arystokratyczną elegancję, a łącząc sztukę obróbki i kształtowania skóry tworzy zupełnie unikatowe kolekcje o mocno awangardowym charakterze.

Design z ładunkiem emocji

Każde z dzieł projektowych firmy stawia sobie jeden cel – przekazywanie emocji. Sięgając po zapomniane techniki rzemieślnicze, od nowa kreuje silną tożsamość marki skoncentrowaną wokół mebli skórzanych. Odważne i wykwintne bryły sof i foteli nie pozwalają przejść obok obojętnie. Ich estetyka rzuca na kolana rozmachem i różnorodnością zaskakujących form. Komfort podąża za formą podpowiadając, że oto marce udaje się realizować arystokratyczne oczekiwania związane z etykietą „Made in Italy”, którą podpisuje każdy ze swych produktów.

Awangarda we wnętrzach

Meblowe dzieła marki Baxter predystynowane są do awangardowych kreacji wnętrzarskich. Skupiają na sobie całą uwagę, z łatwością wchodząc w role pierwszoplanowych bohaterów. Ich lekko teatralny charakter, uwypuklony poprzez niuanse i detale, cieszy wyrafinowanych estetów. Indywidualizm, silna tożsamość estetyczna i niespotykana jakość rzemieślnicza stanowią główne wyróżniki marki Baxter.