Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 11:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Minotti – kosmopolityczny modernizm z tradycją w tle

Nowoczesne spojrzenie na ducha połowy stulecia.

Opierając się na rodzinnym i kulturowym dziedzictwie zakorzenionym w mistrzowskim rzemiośle, przekazywanym z pokolenia na pokolenie, Minotti od ponad siedemdziesięciu lat daje pełny wyraz etosowi „Made in Italy”, nierozerwalnie łącząc tradycję i innowacyjność.

Kosmopolityczna tożsamość

To perfekcyjne połączenie know-how w zakresie projektowania, najwyższych standardów krawiectwa i dążenia do doskonałości, znajduje odzwierciedlenie w wyrafinowanej gamie mebli o niezaprzeczalnej jakości i silnej tożsamości. Kolekcje Minotti interpretują ewoluujący styl życia z wysublimowaną elegancją, odzwierciedlając koncepcję nowoczesności z międzynarodowym duchem, przeznaczonym dla kosmopolitycznej publiczności. Wieloletnie doświadczenie firmy doprowadziło do ukształtowania się w pełni rozwiniętego „kodu Minotti”. Wielka jedność stylistyczna i dekoracyjna staje się stałą cechą wszystkich kolekcji.

Współczesny modernizm

Różne środowiska kulturowe łączą się i nadają kształt „designowi Minotti”. Kreatywne kooperacje z topowymi projektantami materializują wizję Minotti, zapewniając jej spójną ciągłość i ponadczasowy charakter. Marka stanowi wyjątkowy przykład współczesnego stylu modernistycznego, czerpiąc z klasycznej szkoły to, co najlepsze i przekładając dawne wzory na nowoczesne interpretacje jednego z kluczowych nurtów wzorniczych i architektonicznych.

Między modą a designem

Wyrazisty design z wyczuwalnymi inspiracjami świata mody i kolekcji haute couture, ewoluuje i zmienia podejście. W efekcie kolekcje Minotti można dziś uznać za w pełni dojrzałe, ponieważ stanowią idealne połączenie estetyki, designu i mody. Projektanci wywodzący się z różnych kontynentów, kultur i środowisk dokładają kolejne cegiełki do bogatego portfolio marki.