Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 10:00 – 15:00

OBSERWUJ NAS

THIS IS THE PLACE

Idea MM ul. Krucza 24/26, Warszawa

Najbardziej wytrzymałą materią nie jest drewno, nie jest kamień, nie jest stal, nie jest szkło.  Najbardziej odporną materią w projektowaniu jest sztuka. Zróbmy coś pięknego.

-GIO PONTI

W samym sercu Warszawy, w duchu słów Gio Ponti powstał nasz nowy showroom Idea MM.

Przestrzeń została zaprojektowana z  dbałością o każdy szczegół, od wykończenia, przez wybór palety kolorów, po selekcję niepowtarzalnych obiektów do wyposażenia wnętrz. Dzięki powierzchni 1000 m2, prezentujemy kolekcję topowych marek meblarskich tak, aby każda z  kompozycji jak najlepiej przedstawiała swoją istotę.

Kompozycje wszystkich elementów zostały wystudiowane tak, aby uzyskać  poczucie obcowania z atmosferą mediolańskich showroomów.

Ich piękno uwydatnia kolekcja uważnie dobranych detali. Odwiedzając naszą przestrzeń poznają Państwo wiele wyszukanych dodatków, takich jak świece Onno, ceramika Bosa, obiekty Anna Torfs, Venini, francuskie dekoracje Gardeco, skórzane akcesoria Giobagnara i wiele innych.

Co zobaczą Państwo w naszej przestrzeni?

Minotti, to przede wszystkim systemy sof w ekscytujących wykończeniach i modułach, wszechstronne rozwiązania foteli, stolików i konsol ustawionych na wyspach miękkich dywanów. „Dining area” Giorgetti w wyrafinowanej formie i ekskluzywnych materiałach, reprezentuje kunszt dawnej tradycji obróbki drewna.

Systemy ścienne Molteni&C łączą w sobie technologię, zaprojektowaną z dbałością o najmniejszy detal. Dwie garderoby tej samej marki w strefie sypialni oddzielone są rozwiązaniem szklanych drzwi Glas Italia.

Mosiądz i egzotyczne zdrewno Henge to wytrawna historia o funkcji zaklętej w rękodziele włoskich artystów-rzemieślników.

W showroomie Idea MM odkryją Państwo nonszalancki styl mebli i dodatków Baxter, inspirujących wyobraźnię nutą ekscentryzmu. Perłą naszych kolekcji jest historyczna Cassina, która gromadzi w swoim portfolio największe nazwiska z historii wzornictwa. Nie zabrakło kultowej leżanki LC4 autorstwa Le Corbusiera oraz ikonicznych foteli Lounge Chair Vitry, małżeństwa Eames. Wrażliwych na iluminację oczarują dekoracyjne okręgi francuskiej marki Le Deun, Nahoor, mondrianoweskie formy Venicem i kreatywne rozwiązania oświetlenia Flos.

Spotkajmy się w Idea MM. Przestrzeni, stworzonej specjalnie dla Państwa.