Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 10:00 – 15:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Pasjonuje nas świat sztuki i designu. Codziennie staramy się dzielić tą pasją z naszymi klientami. Pragniemy wspólnie tworzyć wyjątkową przestrzeń z miłości do wnętrz i piękna.

Nasz zespół to grupa specjalistów, nieustannie poszukujących inspiracji. Stawiamy na nowe rozwiązania, czerpiemy pomysły ze sztuki, rzemiosła i współczesnego designu. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, odkrywając jego styl i wspólnie tworząc kolejne, wyjątkowe miejsce na ziemi.

Niezależnie od stażu pracy, każde stanowisko niesie ze sobą wartościową wiedzę i doświadczenie. Współpracujemy z osobami o długoletniej karierze, ale równie chętnie szkolimy tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie designu.

Co oferujemy?

Realizujemy najróżniejsze projekty. Niezależnie od skali, zawsze jest to dla nas perspektywa współpracy ze światowymi markami, najlepszymi producentami oraz wyjątkowymi artystami.

Nasza branża rozwija się z roku na rok. Regularnie szkolimy nasz zespół we Włoszech, Niemczech, Belgii oraz Polsce. Dzięki dokształcaniu się, kompleksowemu podejściu do procesu projektowego i dbałości o każdy detal, tworzymy wyjątkową przestrzeń dla każdego z naszych klientów.

Jesteśmy zgraną drużyną, która daje z siebie wszystko, aby cieszyć się wspólnym sukcesem. Każdego dnia uczymy się od siebie i razem pokonujemy każde wyzwanie, które stanie na naszej drodze.

Jak do nas dołączyć?

Na tej stronie zamieszczamy swoje aktualne potrzeby rekrutacyjne. Oprócz otwartych stanowisk poniżej, przyjmujemy na bieżąco niezależne zgłoszenia o pracę. Prosimy o przesłanie CV, portfolio oraz listu motywacyjnego na adres e-mailowy ideamm@ideamm.pl

Asystent sprzedaży

Sales Team

Asystent sprzedaży ma za zadanie wspierać sprzedawców w zamówieniach klientów, obsługiwać gości showroomu oraz współrealizować projekty razem z architektami oraz resztą zespołu Idea MM. Wraz z doświadczeniem w roli asystenta sprzedaży pojawia się możliwość dalszej współpracy jako pełnomocny sprzedawca. Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klientów; doświadczenie w realizacji projektów wnętrz; znajomość języka włoskiego/niemieckiego.

Wymagania:

  • Znajomość świata wnętrz, designu, projektów architektonicznych oraz szeroko pojętej estetyki
  • Łatwość komunikacji z klientami
  • Chęć nauki na co dzień oraz podczas szkoleń
  • Dokładność, punktualność, spostrzegawczość
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole