Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 10:00 – 15:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy pasjonatami designu, wnętrz, sztuki oraz estetyki. Każdy z nas dzieli się tą pasją aby wspólnie tworzyć unikatową wizję teraźniejszości i przyszłości w świecie wnętrz.

Cały nasz zespół składa się z indywidualnych specjalistach którzy zawsze szukają świeżych inspiracji, kreują nowe rozwiązania i wprowadzają nowatorskie pomysły w życie.

Lata czy też miesiące, każde stanowisko niesie ze sobą wartościową wiedzę. Chętnie współpracujemy z osobami doświadczonymi – równie chętnie szkolimy nowych członków zespołu.

Co oferujemy?

Realizujemy projekty małe oraz duże. Wiąże się z nimi okazja pracy ze światowymi markami, najlepszymi producentami oraz współpraca z ambitnymi twórcami.

Nasza branża rozwija się z roku na rok, aby być na bieżąco regularnie szkolimy swój zespół we Włoszech, Niemczech, Belgii oraz Polsce.

Jesteśmy zgraną drużyną która, mimo różnic, daje z siebie wszystko aby cieszyć się wspólnym sukcesem. Uczymy się od siebie i wspólnie pokonujemy wyzwania.

Jak do nas dołączyć?

Na tej stronie zamieszczamy swoje aktualne potrzeby rekrutacyjne. Oprócz otwartych stanowisk poniżej, przyjmujemy na bieżąco niezależne zgłoszenia o pracę. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz portfolio na ideamm@ideamm.pl

Architekt

Design Team

Architekt w naszym zespole jest osobą kluczową – wszystkie wspólne kreacje, pomysły i projekty potrzebują sprawnego profesjonalisty który przeleje je na papier. Nie jest to typowa praca w biurze architektonicznym, jesteśmy butikowym studiem które bardzo blisko współpracuje z ekskluzywnymi markami aby tworzyć przestrzenie na najwyższym poziomie. Doświadczenie jest jednocześnie mile widziane jak również nie wymagane. Przez ponad 20 lat wyszkoliliśmy wielu architektów, ich sukces opierał się na precyzji, zaangażowaniu i pomysłowości.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe/licencjat
  • Dobra znajomość AutoCAD/ArchiCAD,
  • Chęć nauki na codzień oraz podczas szkoleń
  • Dokładność, punktualność, spostrzegawczość
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole