Maison

+48 505 106 905

UL. KRUCZA 24/26, WARSZAWA

PON – PT: 10:00 – 19:00,  SOB: 10:00 – 15:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy pasjonatami designu, wnętrz, sztuki oraz estetyki. Każdy z nas dzieli się tą pasją aby wspólnie tworzyć unikatową wizję teraźniejszości i przyszłości w świecie wnętrz.

Cały nasz zespół składa się z indywidualnych specjalistach którzy zawsze szukają świeżych inspiracji, kreują nowe rozwiązania i wprowadzają nowatorskie pomysły w życie.

Lata czy też miesiące, każde stanowisko niesie ze sobą wartościową wiedzę. Chętnie współpracujemy z osobami doświadczonymi – równie chętnie szkolimy nowych członków zespołu.

Co oferujemy?

Realizujemy projekty małe oraz duże. Wiąże się z nimi okazja pracy ze światowymi markami, najlepszymi producentami oraz współpraca z ambitnymi twórcami.

Nasza branża rozwija się z roku na rok, aby być na bieżąco regularnie szkolimy swój zespół we Włoszech, Niemczech, Belgii oraz Polsce.

Jesteśmy zgraną drużyną która, mimo różnic, daje z siebie wszystko aby cieszyć się wspólnym sukcesem. Uczymy się od siebie i wspólnie pokonujemy wyzwania.

Jak do nas dołączyć?

Na tej stronie zamieszczamy swoje aktualne potrzeby rekrutacyjne. Oprócz otwartych stanowisk poniżej, przyjmujemy na bieżąco niezależne zgłoszenia o pracę. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz portfolio na ideamm@ideamm.pl

Asystent sprzedaży

Sales Team

Aystent sprzedaży ma za zadanie wspierać sprzedawców w zamówieniach klientów, obsługiwać gości showroomu oraz współrealizować projekty razem z architektami oraz resztą zespołu Idea MM. Wraz z doświadczeniem w roli asystenta sprzedaży pojawia się możliwość dalszej współpracy jako pełnomocny sprzedawca. Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klientów; doświadczenie w realizacji projektów wnętrz; znajomość języka włoskiego/niemieckiego.

Wymagania:

  • Znajomość świata wnętrz, designu, projektów architektonicznych oraz szeroko pojętej estetyki
  • Łatwość komunikacji z klientami
  • Chęć nauki na codzień oraz podczas szkoleń
  • Dokładność, punktualność, spostrzegawczość
  • Solid skill of English (written & spoken)
  • Umiejętność pracy w zespole